Сада нисам водитељ, већ пријатељ
Правићемо детињарије и све оне безазлености које смо у овим суровим временима затрпали бригама и стрепњама, каже познати глумац, домаћин нове забавне емисије на ТВ Уна
Познати глумац и комичар Андрија Милошевић у петак, 19. априла, на ТВ Уна, пожелеће добродошлицу гледаоцима, али и својим гостима у новом шоу програму „Добро вече са Андријом”. Гости ће му бити, како најављују са ове телевизије, највеће звезде из региона које неће, према његовим речима, нимало штедети.
Андријин непоправљиви оптимизам и ведар дух преточиће се у овај аутентичан и по свему другачији шоу који ће вас сигурно увући у вртлог одличног расположења. Милошевића ће током ове неодољиве вечерње забаве пратити сјајан двојац - глумци Иван Зекић и Игор Дамњановић. Уз много смеха али и емоција, „Добро вече са Андријом“ је шоу који ће се ишчекивати, помно пратити и гледати и без сумње, коментарисати и препричавати – обећавају из ове медијске куће.
- Биће много добрих, занимљивих, инспиративних гостију. Направили смо шоу који заиста немате прилику да гледате свуда. Биће различит по многим сегментима. Оно што ће га одвајати од осталих јесте љубав, позитивне емоције, као и враћање у детињство. Правићемо детињарије и све оне безазлености које смо у овим суровим временима затрпали бригама и стрепњама - рекао је Милошевић истакавши да ће овај програм бити попут лека за гледаоце.
- Сад нисам водитељ, него више пријатељ. Нас тројица заједно са бендом направићемо атмосферу пријатељства, нормалности пре свега, једног благог осмеха и осећаја лепоте – поручује Милошевић.